مطالب آموزشی

تکنولوژی های خاص لینده

تکنولوژی های خاص لینده

صنعت لجستیک مانند اکثر صنایع دیگر همواره رو به پیشرفت بوده و راه حل­ های بهینه­ تری برای مسائل مختلف در آن ارائه می شود. شرکت لینده با توجه به قدمت بیش از صد ساله، با تکیه بر تجربه فراوان خود در مقایسه با دیگر رقبا، پیشتاز ارائه سیستم­ های با کیفیت عالی و کسب حداکثری رضایت مشتریان در دنیا است.

Linde Hydrostatic

از ویژگی­ های خاص تجهیزات لینده می ­توان به سیستم هیدرواستاتیک اشاره کرد که اولین بار توسط پسر آقای لینده ارائه شده و اگرچه تنها برخی از رقبا در سال­ های بعد توانستند مشابه این سیستم را ارائه دهند اما تجربه طولانی لینده در ارائه سیستم هیدرواستاتیک منتج به کیفیت بالای این سیستم در محصولات لینده شده. به طور کلی باید گفت اگرچه تکنولوژی هیدرواستاتیک می تواند مشابه­ سازی شود اما تجربه آن خیر!

 

Operator’s ergonomy

یکی از مهمترین ویژگی­ های لینده اهمیت به شرایط و راحتی اپراتور است که اگرچه به طور غیر مستقیم اما به شکل قابل توجهی در افزایش کارایی دستگاه تاثیر دارد. طبق آخرین نظرسنجی­ها، شرکت لینده توانسته راحت ترین و ساده ­ترین شرایط اپراتوری را در میان دیگر رقبا ارائه دهد. تکیه ­گاه پشت گردن و بازو، تنظیمات متنوع برای فرمان، صندلی و زیرآرنجی قابل تنظیم، سیستم تعلیق با جذب بسیار بالای ارتعاشات و طراحی هوشمندانه اجزای مرتبط با اپراتور به نحوی که راحتی، سرعت عمل، دسترسی و دید اپراتور در بهترین حالت ممکن قرار گیرد.

 

نوآوری های لینده

شرکت لینده همواره سعی داشته تا با بکارگیری تکنولوژی به روز در محصولات خود، به ارائه راه حل های بهتر برای نیازهای مشتریان بپردازد و حتی توانسته با ارائه آپشن هایی که مشتریان انتظار آن را نداشتند اما در بهره وری استفاده از دستگاه موثر بوده آن ها را شگفت زده کند!

BlueSpot

در انبارها به دلیل تقاطع های بسیار زیاد و دید محیطی کم، احتمال بروز تصادف میان دستگاه ها با یکدیگر یا دستگاه ها با عابران پیاده زیاد است. یکی از راه حل هایی که شرکت لینده برای رفع این مشکل ارائه می دهد BlueSpot و TruckSpot است. نقطه ای نورانی به رنگ آبی، قرمز یا حتی تصویر نمادین لیفتراک در چند متر جلوتر از دستگاه تا افراد پیش از رسیدن دستگاه متوجه حضور آن شوند.

 

 

LSP(Linde Safety Pilot)

این آپشن که تحت عنوان سیستم هوشمند ایمنی لینده ارائه می ­شود، با دریافت اطلاعات از سنسور­های مختلف دستگاه و آنالیز اطلاعات، شرایط ایمنی دستگاه را بررسی می کند و ضمن اطلاع رسانی لحظه به لحظه اپراتور از شرایط کاری دستگاه، با کنترل پارامتر های سرعت دستگاه، میزان بالابری دکل و غیره از بروز حوادثی چون واژگونی دستگاه جلوگیری کند. همچنین این آپشن با تشخیص لحظه به لحظه ظرفیت باربرداری دستگاه در ارتفاعات مختلف و ذخیره­ سازی این اطلاعات می تواند سرعت و دقت کار اپراتور را به طور چشم­گیری افزایش دهد.

 

اتوماسیون

دستگاه ها و تجهیزات اتوماتیک (خودکار) از دیرباز در صنعت لجستیک مورد استفاده قرار می گرفتند. اما با پیشرفت تکنولوژی، ساز و کارهای تجاری نیز به سرعت در حال گذار از سیستم های دستی به دیجیتالی هستند. بنابراین تجهیزات نیز باید قابلیت یکپارچه شدن با فرآیندهای IT را داشته باشند تا در مجموع بهره وری کل سیستم ارتقا پیدا کند. در عین حال سیستم های قفسه بندی کاملا خودکار و هوشمند نمی تواند گزینه مناسب و به صرفه ای برای تمامی سیستم های انبارداری باشد. بنابراین لازم است تجهیزات اتوماتیک ضمن حفظ ایمنی و کارایی خود، بدون ایجاد مشکل قابلیت فعالیت در کنار انسان را داشته باشند و با دیگر اجزا و تجهیزات یک سیستم یکپارچه با بهره وری بالا را ایجاد نمایند. علاوه بر این در بسیاری از کارخانه ها، فرآیندهای تولید و لجستیک باید متناسب با تغییر در محصول، قابلیت لازم را برای انطباق با فرآیندهای جدید داشته باشند.

طیف گسترده ای از محصولات لینده و سیستم های مسیریابی آنها نیازی به نصب زیرساخت های ثابت و پرمداخله ندارند. لینده می تواند راهکارهای متنوع و انعطاف پذیری را متناسب با مسائل مختلف حتی برای کارخانه های کوچک ارائه دهد. فرآیند اتوماسیون سازی می تواند به صورت جزئی و بدون هزینه سنگین اولیه آغاز شود و گام به گام تا اتوماسیون سازی کامل فرآیند لجستیک پیش رود.

طراحی و ساخت پاورپکmicroTBM

طراحی و ساخت پاورپکmicroTBM

مدیر1400/08/241 min read

پاورپک هیدرولیکی معمولا نقش بسزایی در سیستم‌های هیدرولیکی ایفا می‌نماید.و صنعتها برای پیاده‌سازی پروژه‌های خود از چندین پاورپک هیدرولیکی بهره می‌گیرند تا قدرت لازم را به دیگر محصولات بدهد. سیستم های هیدرولیکی و یا هر سیستمی که بخواهد فعالیتی را…

طراحی و ساخت پاورپک هیدرولیک

طراحی و ساخت پاورپک هیدرولیک

مدیر1400/08/241 min read

طراحی و ساخت پاورپک هیدرولیک توسط شرکت هیدروآزما مشخصات دستگاه پاورپک داراى سيستم خنك كارى و فيلتراسيونمجهز به شير كنترل پروپرشنال برقى و اهرمىداراى سيستم هاى حفاظتى و ايمنى شرکت هیدروآزما در راستای ساخت پاورپک‌های هیدرولیکی در ابعاد و مشخصات…

راه‌اندازی فروشگاه مجازی هیدروآزما

راه‌اندازی فروشگاه مجازی هیدروآزما

مدیر1400/08/111 min read

راه‌اندازی بخش فروشگاه مجازی توسط شرکت هیدروآزما شرکت هیدروآزما جهت ارائه خدمات تست، تعمیر، آموزش، طراحی و ساخت پاورپک و مشاوره فنی در زمینه هیدرولیک صنعتی فعال می‌باشد و امروز با افتخار بخش فروشگاه سایت را راه‌اندازی نمودیم تا مشتریان محترم بتوانند…

پمپ‌ هیدرولیک چیست؟

پمپ‌ هیدرولیک چیست؟

مدیر1400/07/013 min read

پمپ به عنوان قلب سيستم هيدروليک، انرژی مکانيکی را که به وسيله موتورهای الکتريکی، احتراقی و يا … تأمين می‌گردد به انرژی هيدروليکی تبديل می‌کند. تقسيم‌بندی پمپ‌ های هیدرولیک در صنعت هيدروليک پمپ‌ها به دو دسته کلی زير تقسيم‌بندی می‌شوند.…

هیدروموتور چیست؟

هیدروموتور چیست؟

مدیر1400/07/011 min read

موتور‌های هيدروليکی عملگرها با دوران مداوم (پيوسته) که موتورهای هيدروليکی نيز ناميده می‌شوند با قابليت چرخش دو جهته محور خروجی، از نظر طراحی شبيه پمپ‌های هيدروليکی بوده و به دو گروه اساسی زير تقسيم می‌شود. 1- موتورهای دنده‌ای، پره‌ای و…

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها