تعمیر پمپ‌ و تجهیزات هیدرولیکی در هیدروآزما

شرکت هیدروآزما در زمینه تعمیر و تست انواع تجهیزات سیستم هیدرولیک شامل انواع پمپ های پیستونی، انواع هیدروموتور ها و شیر ها از برندهای مختلف شامل Rexroth ، Linde ، Kawasaki ، Komatsu ، Denison ، Parker ، Brueninghaus ، Caterpillar ، Sauer Danfoss ، Vickers ، Liebherr و… فعالیت مینماید.

تعمیر پمپ‌ هیدرولیک - هیدروآزما

در ابتدای ورود تجهیز هیدرولیکی به کارگاه ، تشکیل پرونده شده و یک کد به تجهیز اختصاص یافته و در صورت نیاز به شست و شو، با دستگاه شست و شو داده خواهد شد. سپس درصورت نیاز به تست به واحد تست و تنظیم و در صورت تعمیر به واحد فنی مربوطه جهت عیب‌یابی اولیه انتقال می یابد. کارشناسان هیدروآزما پس از دمونتاژ و بررسی کامل قطعات و عیب یابی اولیه، گزارش مربوطه را به اطلاع مشتری می رسانند تا در صورت موافقت، فرایند تعمیر آغاز گردد. پس از تعمیر و رفع عیب، تجهیز هیدرولیکی مونتاژ و جهت صحت عملکرد و بازدهی موردنظر مورد تست قرار می‌گیرد. هم‌زمان با تست و تنظیم از مراحل تست تصویربرداری و داده‌های مربوطه به‌طور آنلاین در سیستم ثبت خواهد شد. پس از اتمام کار، تجهیز هیدرولیکی بسته‌بندی و گزارش تست به همراه نمودارهای مربوطه از جمله بازده حجمی در فشارهای تست شده تحویل مشتری می‌گردد.

از جمله امکانات و تجهیزات موجود در شرکت هیدروآزما دستگاه تست دینامیکی تجهیزات هیدرولیک، ماشین تراش، دستگاه لپینگ، دریل ستونی ، دستگاه شست‌وشوی اتوماتیک و … می‌باشد.

خدمات شرکت هیدروآزما

شرکت هیدروآزما با هدف جلب رضایت مشتری قدم برداشته و همواره سعی بر این داشته مشتری را از تمام مراحل انجام کار مطلع سازد. در همین راستا اقدامات زیر همواره انجام می گیرد:

۱- ثبت داده‌های مربوط به تست جهت ارائه گزارش به همراه نمودارهای مورد نیاز

۲- انجام تنظیمات مربوطه بنا به درخواست مشتری

۳- تصویربرداری و فیلم‌برداری از مراحل تست و تنظیم تجهیز جهت ارائه به مشتری

در ادامه نمونه هایی از تعمیرات و تست‌های انجام شده توسط کارشناسان شرکت هیدروآزما جهت آشنایی با نحوه تعمیر و تست آورده خواهد شد.

تعمیر هیدروموتور پارکرF12-080-MS
تعمیر پمپ هیدرولیک دنیسون P30
تعمیر هیدروموتور پیستونی شعاعی  Staffa
تعمیر پمپ ایتون Eaton  
 تعمیر پمپ رکسرود Rexroth A10V71

معرفی شرکت هیدروآزما

تعمیر پمپ‌ هیدرولیک - هیدروآزما

شرکت هیدروآزما در زمینه تعمیر و تست تجهیزات مختلف سیستم هیدرولیکی از جمله پمپ های پیستونی ، هیدروموتورها و شیرهای هیدرولیکی برندهای مختلف از جمله رکسروت (Rexroth) ، لینده (Linde) ، کاوازاکی (Kawasaki) ، کوماتسو (Komatsu) ، دنیسون (Denison) ، پارکر (Parker) ، برونینگ هاوس (Brueninghaus)، کاترپیلار (Caterpillar) ، زاور دانفوس (Sauer Danfoss) ، ویکرز (Vickers) ، ایتون (Eaton)، لیبهر (Liebherr) و غیره تخصص دارد.

امکانات و تجهیزات شرکت هیدرو آزما شامل دستگاه تست دینامیک تجهیزات هیدرولیک ، دستگاه تراش ، دستگاه لپینگ، دریل ستونی ، دستگاه شستشوی اتوماتیک و موارد دیگر است.